загрузка...


Це була абсолютно незвичайна історія кохання. У ній було занадто багато суперечливих моментів і сумнівів. Часом з почуттями і, правда, складно впоратися. Голос розуму говорить одне, а серце наполягає на своєму! Наполягає дати шанс коханій людині. Анастейша Стіл не відразу відчула тяжіння до Крістіану Грею. Було в цьому молодому людини якась загадковість. Він умів здивувати. Його залицяння були не схожі на попередні відносини чарівної дівчини, але вона вирішила ризикнути.

Хоч її вибір шокував її саму, вона була готова піти на експерименти в особистому житті разом з Крістіаном. Ніхто не вірив в те, що цей союз протримається надовго, але саме так і сталося. Містер Грей не зміг встояти перед чарами чарівної дівчини. Він уже не мислив ні дня без неї. Вона постійно повинна була бути поруч. Це неймовірно зближувало. Незважаючи на дрібні розбіжності, їх любов перемогла все. Ана з радістю прийняла пропозицію руки і серця. Тепер вони офіційно були сім’єю. Здавалося б, всі негаразди позаду, їм більше нічого не загрожує. Однак насправді все було зовсім інакше. У Крістіана з’явився недоброзичливець. Хтось навмисно намагався йому нашкодити.

Поки молодий чоловік намагався зрозуміти, хто вставляє йому палиці в колеса, Ана вже чітко бачила цю людину — це був чоловік, її колишнього боса, який бажає помститися за несправедливе ставлення до нього… Фільм П’ятдесят відтінків свободи (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джеймс Фоулі
У ролях: Дакота Джонсон, Тайлер Хеклін, Ерік Джонсон, Люк Граймс, Брент Догерті, Ділан Ніл, Рита Ора, Макс Мартіні, Аріель Кеббел, Джеймі Дорнан

загрузка...