загрузка...


Сполучені Штати Америки. Саме тут проживає молода дівчина по імені Дженіфер. Вона володіє незвичайною красою, яка здатна притягувати чоловіків різних статусів і віків. Саме так в її житті з’явився чоловік з Франції, який, на жаль, виявився одружений. Незважаючи на це, Дженіфер стала зустрічатися з ним потай від його дружини. Кожна їх зустріч була схожа на якийсь шквал емоцій і пристрасті. Вони потопали в любові і були вдячні долі за ту випадкову зустріч, яка з’єднала їх серця. Правда, з часом головна героїня стала помічати, що чоловік ніби став холод до неї. Зустрічі виявлялися вже не такими палкими, як раніше.

Одного разу Дженіфер вирішила запропонувати своєму коханцеві відправитися в будиночок на березі річки. Це романтичне місце повинно було розставити всі крапки над «і». Чоловік погодився на цю поїздку. У самий розпал романтичного вечора в будинок приїхали якісь невідомі люди. Пізніше виявилося, що це приятелі чоловіки, які з незрозумілих причин теж приїхали в цей будиночок. Вони були сильно здивовані, коли побачили свого друга в компанії іншої жінки. Фільм Помста (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Дженіфер навпаки була дуже рада, що його друзі приїхали саме сюди, адже це була унікальна можливість розбудити почуття ревнощів у свого коханця, що зможе повернути їм колишні почуття. Дівчина стала чіплятися до гостей, що стало фатальною помилкою.

Режисер: Коралі Фаржеа
В ролях: Матильда Ганна Інгрід Лутс, Кевін Дженссенс, Авант Стрэнджел, Вінсент Колумб, Гійом Бушед

загрузка...