загрузка...


Історія в драматичному трилері «Поганий Френк» від режисера Тоні Джемінаріо розгортається навколо зрілого мужика на ім’я Френк Пірс. Зараз Френк живе звичайним життям американського громадянина, але у головного героя є маленький скелет у шафі — його темне минуле. Пірс упевнений, що позбувся темного минулого і вже сам почав забувати про нього. Але в самий несподіваний момент, як це часто буває, примари минулого вириваються з ув’язнення і руйнують долю героя. Це шокуюче викриття ставить під удар його кар’єру, майбутнє життя і сім’ю.

Френк повинен сам розібратися з неприємностями і очистити своє ім’я. Для цього герою доводиться піти на важкий крок для будь-якої людини. Для своєї безпеки і безпеки сім’ї Френку доведеться перестати ховатися від минуло й зустрітися з труднощами і страхами віч-на-віч. Щоб якомога безпечніше справа обернулася для інших людей, герой повинен перестати бігти від свого минулого і нарешті зіткнутися віч зі своїми страхами і побоюваннями.

Побороти їх в рішучій і останній сутичці. Що трапитися з героєм, які бігають раннє від проблем? Невже він зламається під гнітом своїх минулих помилок? Або зможе перемогти головного ворога — себе? Фільм Поганий Френк (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тоні Джемінаріо
У ролях: Кевін Інтердонато, Аманда Клейтон, Том Сайзмор, Brandon Heitkamp, ​​Расс Руссо, Брайан О’Хеллоран, Рей «Бум Бум» Манчіні, Лінн Манчінеллі, Paola Grande, Nino Bless

загрузка...