загрузка...

pocherk-ubiystva-2016
Спокійний, на перший погляд, є дорослим чоловіком, який займається певною діяльністю — іншими словами, живе звичайнісінької життям. Але це лише на перший погляд — насправді у чоловіка вже давно почалися проблеми з психікою. Якщо раніше з цими проблемами вдавалося справлятися самостійно, то зараз навіть лікарі дивуються з того, наскільки проблемна у головного героя нервова система. Зрештою чоловік перестає контролювати свої дії — він готовий зірватися з будь-якого приводу.

Головний герой прекрасно розуміє, наскільки плачевно його стан здоров’я, але з цим він нічого вдіяти не може. Гнівні пориви не піддаються контролю. І все зводиться до того, що одного разу чоловік здійснює вбивство. Його гнів перетнув всі межі, в результаті чого тільки після вбивства він зміг заспокоїтися. Найдивовижніше те, що на одному вбивстві його історія не закінчилася. Відбувається другий злочин — причому також через дрібниці. Будь-яка словесна перепалка з ким-небудь обертається побиттям, а після загибеллю свого нібито противника. Головному герою вдається залишатися на свободі лише через те, що він вміє грамотно ховати трупи. Але ж рано чи пізно представники закону вийдуть на його слід? Саме так все і відбувається. Незабаром поліцейські дізнаються, що в місті орудують серійний вбивця.

Поки вони ще не в курсі, що зв’язалися з справжнісіньким божевільним, який не вміє контролювати свої дії, тому йому здається, що єдиний спосіб тимчасового вирішення проблеми — це чергове вбивство, можливість виплеснути весь свій гнів назовні. Кількість жертв збільшується, в результаті чого зменшується шанс, що головний герой ще довгий час зможе залишатися на свободі. Але чомусь не особливо замислюється про власну безпеку чоловік, його повністю зневолило безумство.

Режисер: Марк Севадж
Актори: Арманд Ассанте, Білл Оберст мл., Ленс Тафельскі, Тамара Остін, Маршал Хілтон, Соня Кертіс, Дерек Робертс, Густаво Перез, Lynn Single, Чарльз Харрельсон

загрузка...