загрузка...


Втечі з в’язниці Рей Бреслін перетворив на рутинну роботу. Уряд в його розпорядження віддало групу фахівців, які допомагають йому в непростому справі. Але роблять вони це не заради розваги. Вони перевіряють систему безпеки місць висновків. Теоретичне рішення задачі тут виглядає не переконливо, все потрібно довести на практиці. Тільки зсередини можна розгледіти вразливість темниці, врахувати людську слабкість, і розглянути недосконалість сигналізації. Для цього Рея поміщають за ґрати, де він живе звичайним життям ув’язненого, нарівні з сусідами по камері.

Оточений небезпечними злочинцями, він може вимовити пароль, і його відразу ж звільнять, але він воліє справлятися самостійно. Ви побачите віртуозні дії цього геніального експерта. Ніякі стіни не могли утримати його, він знаходив лазівки в найбільш надійно об’єктах, що охороняються. Тепер йому кинуто серйозний виклик. Його друг потрапляє в спецв’язниці, що знаходиться під контролем комп’ютерної програми, яка постійно змінює її форму.

Якщо його не визволити, він загине. До цього команда відмінно вирішувала будь-які головоломки, чи вдасться їм знову обдурити новітні хитрі технології? Фільм План втечі 2 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Стівен Міллер С.
В ролях: Сильвестр Сталлоне, Дейв Батіста, Джеймі Кінг, Уес Чэтэм, Джессі Меткалф, Фіфті Сент

загрузка...