загрузка...

film-pervyy-mstitel-protivostoyanie-2016
Невгамовні амбіції і неймовірна тяга до лідерства стають причиною розладу в лавах неймовірних месників. Їх колись згуртована супер команда розвалюється на очах на два ворогуючих табору. На чолі одного з них стоїть Капітан Америка. Другим же керує горезвісний залізна людина. Причиною такого жахливого події в історії месників став вихід нового закону, який повинен контролювати діяльність людей з феноменальними здібностями.

Уряд, яке звикло завжди все тримати під своїм жорстким контролем, вирішило, що настав час перейти на новий рівень співпраці. Хоча правильніше буде сказано, що вони просто вирішили підім’яти месників під себе, що б ті працювали на них і діяли в їх інтересах політиків. Як ви розумієте, один з героїв, підтримав цей закон, а саме Залізна людина, ну а Капітан Америка став затятим противником такого «співробітництва». Як рівно і вся команда месників раптом поділилася навпіл. Цей розлад призводить до загоряння військового конфлікту, між двома сторонами і ситуація загострюється з кожним днем.

Звичайно, дипломати, як завжди, в своєму репертуарі, діють виключно в своїх цілях, абсолютно не піклуючись про людей. Якби це було не так і політики діяли в інтересах звичайних людей, то напевно не допустило б цієї громадянської війни, яка захлинулася вулиці міста.

Режисер: Ентоні Руссо, Джо Руссо
Актори: Кріс Еванс, Скарлет Йоганссон, Роберт Дауні мол., Елізабет Олсен, Леслі Бібб, Пол Радд, Маріса Томей, Ентоні Макі, Джеремі Реннер, Пол Беттані, Том Холланд, Мартін Фріман, Емілі ВанКемп, Дон Чідл

загрузка...