загрузка...


Джим Томпсон протягом всього свого життя робив тільки добрі вчинки. Головний герой дуже чуйна людина, йому можна було дати грамоту за його доброту. Чоловік не міг пройти повз людину, яка потребує допомоги. Головний герой завжди жив за правилами, як він буде ставитися до людей, так і вони будуть ставитися до нього. Чоловік розраховував на те, що за свою поведінку він його життя нагородить, але все буде зовсім інакше.

У свої 52 роки головного героя чекає серйозне випробування, яке призведе до несподіваних наслідків. Чоловік змушений буде приймати найризикованіші рішення, що б хоч як то залишитися на плаву. Найголовніше, що в такий складний час від чоловіка відвернулися всі люди, на яких він міг розраховувати. Захоплюючий сюжет покаже кожному глядачеві, як потрібно правильно надходити, потрібно бути не просто гарною людиною, але ще і вибирати друзів, які будуть відповідати вам. Захоплюючий фільм буде інтригувати вас своїми шокуючими кадрами.

Головного героя чекає справжня небезпека, з якою йому необхідно буде самостійно вибиратися. Несподіваний фінал зацікавить кожного з вас. Чи вийде у чоловіка жити колишнім життям і вирішити всі свої проблеми? Фільм Переломний момент (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Joe Gawalis
В ролях: Вільям ДеМео, Джозеф д’Онофріо, James K. Fulater, Ентоні Ферро, Дж. Підлогу Салветти, Lucy Lopez, Michele Fransckozes, Піт Пассаро, Оріана д’агостіно, Yaron Urbas

загрузка...