загрузка...


Недолугими хлопцями виявилися брати Гаретт і Ендрю Фостер. Вони і в дитинстві то були авантюристами. І батьки просто не знали, що з ними робити. А коли батьки покинули цей тлінний світ, то хлопчаки і зовсім відбилися від рук і втратили контроль над своєю поведінкою. Їм не хотілося жити чесно і по совісті. Їм так само не хотілося працювати. Їм подобалося красти і красти по крупному. Одного разу, вони викрали автомобіль свого сусіда, який часто робив їм зауваження і був вкрай незадоволений їхньою поведінкою.

І хлопці не просто зробили викрадення, а й вдало продали машину перекупникам, які промишляють такими кримінальними оборудками. Перша спроба виявилася для них вельми вдалою. І з тих пір вони остаточно покотилися по похилій площині. Один викрадення слідував за іншим. І як то не знаходилося нікого, хто міг би зупинити негідників і гарненько віддати їм по заслугах. Йшов час. І воно нічого не змінювало в їх нікчемною і такою негоже життя. Свої кращі роки вони загубили остаточно настільки поганими злодійськими справами. І ось одного разу вони запримітили розкішний автомобіль, який стояв без нагляду на околиці міського парку. Автомобіль був останньою моделлю досить престижної марки, і хлопці вирішили будь-що-будь викрасти цю красуню у настільки неуважного господаря — роззяви. Вони дійсно скоїли цей злочин. Але навіть не подумали, що тим самим роззява виявився найжорстокіший і небезпечний кримінальний авторитет міста. Він знайшов дурнів в лічені хвилини і швиденько поставив їх на лічильник.

Тепер їм доведеться виконувати всі його накази. Інакше він швидко продірявили їх дурні і такі нікчемні голови. Та ось тільки перше завдання виявилося занадто важким. Адже братам треба буде викрасти ще більш розкішний автомобіль його конкурента. Фільм Овердрайв (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Антоніо Негрет
В ролях: Скотт Іствуд, Ана де Армас, Freddie Thorp, Фабіан Волфром, Kaaris, Гайя Вайс, Мусса Мааськрі, Філіп Орель, Симон Абкарян, Клеменс Шик

загрузка...