загрузка...


«Ошукана» 2017 перенесе глядача в штат Техас, де повним-повнісінько ковбоїв. У центрі уваги завзятих кіноманів виявиться заможна подружня пара. Раптово чоловік гине при досить дивних обставинах. Хто в цьому винен — ​​невідомо. Спочатку поліція поставила під сумнів невинність дружини, але бачачи, як вона невтішна, вирішила перестати розглядати цю версію. Через рік після смерті найдорожчого чоловіка жінка випадковим чином знайомиться з новим кавалером, який дуже жваво почав надавати їй знаки уваги.

Його натиск, красива зовнішність, а також усвідомлення того, що з роками вона не перестала подобатися чоловікам, зробили свою справу — в досить короткий термін головна героїня закохалася в цього мачо. Вона повірила, що, переживши втрату чоловіка знову може бути щаслива і готова провести залишок життя з іншою людиною. Жінка познайомила нового коханого зі своїми рідними і повідомила, що найближчим часом знову піде під вінець. Однак вони не дуже-то зраділи цьому факту, вважаючи, що її обранець, ніхто інший, як альфонс. Фільм Ошукана (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Самі посудіть, у героїні залишилося багату спадщину, а якщо не укладати шлюбний контракт, то в разі розлучення з новим чоловіком він забере половину її грошей. На цьому грунті в ще не утворилася сім’ї почали відбуватися скандали. До чого все це призведе?

Режисер: Майкл Фейфер
У ролях: Ешлі Скотт, Джей Пикетт, Девід ДеЛуіс, Люк Джуді, Брайан Краузе, Мекен Мелвін, Пейдж Роуленд, Пітер Шерайко, Лаура Піннер, Брендон Джарретт

загрузка...