загрузка...


Амайя цілком усвідомлено вибрала для себе роботу в поліції, їй хотілося допомогти якомога більшій кількості людей, тому вона намагалася з усіх сил добре виконувати покладені на неї обов’язки. Їй часто доводилося приїжджати в ті місця, де щось трапилося, нерідко вона також бачила трупи, а цього разу її вразив найбільше. У річки було знайдено тіло молодої дівчини, вона була голою, поруч з нею була якась шерсть і коржик, яку явно не дуже давно спекли. При поверхневому огляді здавалося, що цю дівчину задушили, перед цим згвалтувавши, але треба було дочекатися результатів розтину.

Амайя згадала, що не так давно ще одна дівчина була вбита таким же способом, їй почало здаватися, що вона мала справу з серійним вбивцею, а щоб переконатися в цьому, героїні треба було приїхати в рідне місто, де збиралися влаштувати похорон цієї дівчата. Її звали Карлою, а коли Амайя поспілкувалася з її хлопцем, їй вдалося лише дізнатися, що вбита обожнювала, коли їй під час сексу робили боляче. А під час похорону героїня побачила якогось хлопця, який переховувався від людей, а потім почав тікати. Амайя наздогнала його, а коли дізналася в цій людині чоловіка своєї сестри, то відпустила його, прекрасно розуміючи, що цей чоловік не був здатний навіть муху вбити. Незабаром до героїні прямо на вулиці пристане жінка, яка скаже, що Амайя сама все зрозуміє, як тільки знайде вбивцю дівчаток, в ту ж мить друга жінка почне несамовито кричати, намагаючись відшукати свою дочку.

Амайя усвідомлює, що пропала ще одна дівчинка, ситуація ставала все заплутаніше, але відступати героїня не збиралася, маючи намір зробити все, але знайти цього вбивцю і жорстоко його покарати за скоєне їм. Фільм Невидимий страж (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Фернандо Гонзалез Моліна
В ролях: Хав’єр Ботет, Марта Етура, Колін МакФарлейн, Франсеск Орел, Маноло Соло, Ельвіра Мінгес, Мікель Фернандес, Педро Касабланка, Miguel Herrán, Бенджамін Нортовер

загрузка...