загрузка...


Різдво родини Саундерс не складається в цьому році. Вони зовсім недавно переїхали в нове місто, тут у них немає ні друзів, ні знайомих, більш того у них немає навіть грошей. А якому різдвяному настрої може йти мова? А тут ще мам застряє в аеропорту через відкладеного рейсу. Всі турботи падають на плечі батька з двома дітьми. Але трапляється не передбачене діти, Брайан і Мері, знаходять сумку в якій лежить мільйон доларів. Здається, що на цьому все і повинно закінчиться, але не тут-то було.

За дітьми починається гонитва, злодії, які вкрали ці гроші мають намір повернути свою здобич і ні що їх не може зупинити. Чим же закінчиться це Різдво для Саундерс, можна дізнатися подивившись фільм Мільйон на Різдво (Christmas in Wonderland). Досить-таки сумне вимальовується Різдво для сімейства Саундерс. Вони тільки що переїхали з Лос-Анджелеса в новий містечко, де у них немає ні друзів, ні грошей, ні різдвяного настрою. А тут ще їх мама «застрягає» в аеропорту через відкладеного рейсу і різдвяний шопінг падає на плечі тата і дітей. І раптом 12-річний Брайан і 6-річна Мері знаходять сумку з мільйоном доларів! Життя налагоджується? Як би не так!

За ними починають полювати двоє злодюжок, які мають намір повернути награбовані гроші. Вони не зупиняться ні перед чим в битком набитому покупцями магазині. Двоє дітей. Величезний магазин. І мільйон в кишені. Що може піти не так? Фільм Мільйон на Різдво 2007 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джеймс Орр
Актори: Меттью Найт, Кріс Кеттен, Камерон Брайт, Престон Лесі, Емі Шлагель, Зої Шлагель, Кармен Електра

загрузка...