загрузка...


Денні не надто задоволений своїм життям, так вже вийшло, що більшість людей, просто назвуть його невдахою. Насправді Денні ясно відповідаючи такого звання, так як за своїми плечима у нього немає хорошої освіти, а відповідно і стоїть роботи. Фактично, він безробітний чоловік, що не має шансів на гідне життя. Звичайно ж, озлоблений власними невдачами, він звинувачує людей, що відносяться до класу багатіїв. Він вважає, що саме система і політика, винні в його невдачах.

Будь-які логічні аргументи, він приймати не думає, а єдине бажання Денні, це боротьба проти встановленого порядку. Так вже вийшло, що тлумачних методів вирішення ситуації, він придумати і не зміг, а з цієї причини, вирішив вдатися до радикальних заходів. Разом з кількома однодумцями, Денні проникає в будинок одного багатія і бере його сімейство в заручники. Він і не думає про викуп, адже його мета, це помста і урок усім багатим людям. Не важливо, винні вони чи ні, їх усіх чекає серйозне випробування у вигляді смертельної гри. Денні влаштовує змагання, де заручники будуть проходити випробування.

Небезпечні і хворобливі і тільки пройшовши всі, вони зможуть звільнитися. І що б це пройшло з резонансом в суспільстві, всі випробування, транслюються в інтернет. Фільм Ми і вони (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Joe Martin
В ролях: Джек Рот, Софі Колкухоун, Тім Бентинк, Керолін Бекхаус, Ендрю Тірнан, Деніел Кендрік, Пол Вествуд, Луїс Демпсі, Деніел Іган, Лаура Матасса

загрузка...