загрузка...

film-mehanik-voskreshenie-2016
На радість всім шанувальникам Девіда Стетхема і його акторського таланту, яким він, без сумніву, має в 2016 році на екрани виходить очікуване продовження фільму «Механік». Що примітно, так це те, що режисер в даній картини змінився, але ось головного героя все так же буде виконувати неповторний Девід Стетхем. Ця людина і його персонажі вже не потребують представлення і завоювали своє почесне місце на вершині кіно олімпу.

Головний герой на ім’я Артур Бішоп працює на злочинну організацію, його амплуа — усувати людей, які з тієї чи іншої причини стали заважати ватажкам цієї злочинної банди. Він кращий в своїй справі і вміє все розрахувати так, щоб потім це виглядало як нещасний випадок. Черговою мішенню Бішопа стає його кращий друг, і не дивлячись на факт дружби, Артур блискуче виконує чергове замовлення. Трохи пізніше він знайомитися з сином убитого бере його під своє крило.

Хлопчик, ще не знаючи, хто ж насправді вбив його батька, переймає досвід кращого вбивці «організації» і малює в своїй уяві як знайде винних і покарає. Трапляється так, що він виявляє пістолет убитого батька в речах свого наставника, і починає розуміти, що саме Артур причетний до смерті його батька. Що б дізнатися розв’язку нового бойовика вам потрібно дивитися фільм «Механік 2: Воскресіння» онлайн безкоштовно в хорошій якості HD.

Режисер: Денніс Ганзель
Актори: Джейсон Стэйтем, Джессіка Альба, Томмі Лі Джонс, Мішель Йео, Наталія Гуслистая, Сем Хэзелдайн, Ейяинг Рхатха Пхонгам, Райчо Василів, Джон Ченатьемпо, Аарон Брамфилд

загрузка...