загрузка...


Джозеф і Кейт жили в мирі і гармонії. Взаємини подружжя були ідеальні, вони рідко сварилися і завжди знаходили спосіб прийти до компромісу. Але відсутність дітей затьмарювала щастя парочки. Багаторічні спроби, різні методики лікування та інші способи не принесли бажаного результату. Одного разу Джозеф дізнається шокуючу інформацію. З’ясовується, що в юному віці дружина народила дитину, але віддала його в притулок, не в силах виховувати самостійно. З того дня минуло 18 років і чоловік вирішує, що вони повинні відшукати Данику. Він дуже хоче дітей і переконаний, що дівчинка стане гідною заміною рідної дитини.

Подружжя приймаються активно розшукувати Данику. Їм вдається знайти її, після чого дівчина переїжджає в будинок нових батьків. Важко було уявити, що ця мила особа принесе в нову сім’ю сварки і скандали. Вона здається спокійним і тихим людиною. Герої відчайдушно намагаються дати дочці все необхідне. Вони переконані, що в дитячому будинку вона терпіла нестатки і приниження. Даніка не потребує подарунки та гроші, вони абсолютно не цікавлять її.

Вона хоче нескінченної любові від матері та батька, адже ніколи не знала її раніше. Задля отримання бажаного вона готова піти на жахливі заходи. Фільм Люби мене, а то буде гірше (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Карлос Феррер
У ролях: Ейпріл Боулби, Джина Хирайзуми, Джон Прескотт, Сінді Басбі, Сідні Свині, Джессі Пепе, Келсі Грісволд, Ліза Каннінг, Дельпано Вілліс, Сьєрра-Понд

загрузка...