загрузка...


Часом на шляху справжнього кохання встають цілком реальні і не вигадані проблеми. Головна героїня цієї історії хоче зустрітися з чоловіком, який сидить у в’язниці. Ясна річ, що тривалість і умови такого побачення встановлює не жінка. І все ж вона хоче побачити кохану людину, якого вона любить, незважаючи на всі його помилки і слабкі сторони. На шляху до побачення жінку чекають зустрічі з героями нашого часу, які яскравим чином характеризують і відображають сучасні реалії.

Вони зустріне бандитів і поліцейських, причому не можна відразу буде сказати хто проявити справжнє благородство і гідність, а хто буде лише вимагати грошей і думати про свої інтереси. Також головну героїню чекають зустрічі з повіями, дрібними злочинцями, волоцюгами. Вона краще зрозуміє чому ці люди вибрали такий життєвий шлях або що їх змусило займатися тим, чим вони займаються. Чим же закінчиться ця історія? Можна не сумніватися, що головна героїня пройде сувору школу життя.

Вона зіткнеться з серйозними випробуваннями, які загартують її. Якщо спочатку вона була лагідна і трохи наївна, то в кінці вона стане жорсткою і від зовнішньої лагідності більше нічого не залишилося. Добре це чи погано, вирішуйте самі. Фільм Лагідна (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сергій Лозниця
В ролях: Василина Маковцева, Валеріу Андрюце, Сергій Колесов, Дмитро Биковський, Лія Ахеджакова, Аліса Кравцова

загрузка...