загрузка...

film-krovavaya-ledi-batori-2015
«Кривава леді Баторі» — містичний і зачаровує фільм, заснований на реальних подіях далекого 17 століття. Це розповідь про одну молодою і прекрасною графині. Родом вона з Угорщини, і звуть її Єлизавета. Про красу графині ходять легенди, але в той же час разом з цим чимало поганого сказано в її адресу. Останнім часом в цій місцевості стали безслідно зникати юні дівчата. Всі спроби і пошуки зниклих зводилися нанівець.

Частіше і частіше погляди підлеглих спрямовувалися в сторону замку королеви, все більшими таємницями оповитий він. Ніхто не наважувався дорікнути або ж сказати щось графині. Вона владна, жорстока. Її накази не піддаються обговорень, і повинні виконуватися беззастережно. Її вчинками рухає спрага крові, людських страждань і нелюдських мук. Це катування, і в той же час непередаване задоволення. Вона шукала секрет вічного життя. І, як їй здавалося, знайшла його. На її думку, кров цих молодих дівчат повинна була дарувати їй вічну молодість і красу.

Чи все в порядку з її свідомістю? Не диявол чи охопив її душу? Незважаючи на те, що ця жорстока вбивця забрала життя більше ніж трьох сотень людей, вона уникла страти, і була заслана в Чахтіцкую фортеця. Дивитися онлайн фільм Кривава леді Баторі 2015 хорошій якості HD 720 безкоштовно.

Режисер: Андрій Конст
Актори: Світлана Ходченкова, Павло Дерев’янко, Ада Кондееску, Хорія Врачіу, Ізабелль Аллен, Лукас Бонд, Лія Сінчевіч, Александра Пояна, Пауль Дьяконеску, Вірджинія Рогін

загрузка...