загрузка...


Командир екіпажу поліцейської машини, Чендлер – досвідчений і грамотний офіцер. Віддавши кращі роки свого життя службі, нарешті, він вважає себе в праві піти на заслужений відпочинок. Мріючи про швидкої пенсії, чоловік готує свого напарника до самостійної роботи. На одному з останніх виїздів, за муніципальною програмою, в автомобілі виявляється цивільний… Молодий хлопець повинен ознайомитися з усіма тонкощами складної роботи правоохоронців. І треба ж такому статися, що саме в цей раз відбувається грандіозне пограбування.

Банда злочинців, ретельно підготувавшись і озброївшись до зубів, розраховує взяти величезний куш, протягом п’яти хвилин. В якийсь момент, ретельно розроблений план різко зривається. Одному з працівників. Вдається натиснути тривожну кнопку. Отримавши умовний код: 211, патрульні вчасно виявляються на місці подій. Заблокованим грабіжникам, доводитися збоєм прориватися до своєї машини, використовуючи заручників, в якості живого щита. Зав’язується перестрілка, в ході якої другий номер отримує серйозне поранення в ногу.

Сили, занадто не рівні, але копи виконують свій обов’язок до кінця. Цілу годину вони стримують зловмисників, не даючи їм втекти з місця злочину… Фільм Код 211 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Йорк Шеклтон
В ролях: Ніколас Кейдж, Софі Скелтон, Майкл Рейні мл, Кору Хардрикт, Дуейн Камерон, Уестон Кейдж

загрузка...