загрузка...


Боротьба за справедливість не завжди вдячна справа. Кожна людина має свої погляди і думки, які вважає правильними. Не всі готові прислухатися до оточуючих і змінити власне світосприйняття. Направити людей на нехай справжній не так просто, адже не всі можуть враховувати свої помилки. У політичних колах складається така ж ситуація, і не кожен державний діяч приймає правду. Думки про Кімі доткомів також розділилися. Деякі вважали його вчинок правильним, а інші назвали злочинцем. Його завдання убезпечити особисті дані населення порахували протизаконною.

Однак на подібну поведінку урядових служб ніхто не звертає увагу. Спеціальні органи продовжують стежити за кожною людиною і контролювати його життя, прочитуючи все листування. Герой вважав, що говорити про безпеку громадян і при цьому стежити за ними, прослуховуючи всі розмови, що суперечать один одному факти. Те, що роблять федеральні служби, і є справжній злочин.

Роблячи такі заяви, Кім піддавав себе на небезпеку, і влади дійсно звернули на нього увагу. Але стійкий характер і жага справедливості і давали чоловікові зламатися перед урядом. Фільм Кім Дотком: Спійманий в Мережу (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Енні Голдсон
У ролях: Едвард Сноуден, Мобі, Джуліан Ассанж, Камерон Родс, Гленн Грінвальд, Смуда, Кім Шмітц, Джон Кі, Джонатан Т. Теплін, Джиммі Уельс

загрузка...