загрузка...

finansovyy-monstr-2016
Головний герой фільму «Грошова пастка» 2016 Лі Гейтс свого часу дуже непогано досяг успіху в бізнесі. За той час поки він активно заробляв гроші він зміг накопичити дуже пристойну суму і тепер цілком може дозволити собі не працювати до кінця своїх днів. Зараз він займається тим, що дає поради менш успішним підприємцям, у яких з тієї чи іншої причини не все виходить гладко. Для цієї мети він створив програму на телебаченні і сам особисто став її ведучим.

Під час ефіру він підказує людям як правильно розпорядиться їх бізнесом, що б той дав максимальний прибуток, коротше кажучи Лі ділиться своїм досвідом з глядачами. Для багатьох бізнесменів він справді є кумиром, так як своїми повчаннями дійсно допоміг їм у скрутну хвилину. Одного разу під час чергової своєї передачі головний герой мав необачність пожартувати про активи однієї фірми, він дещо суперечливо висловився про її акціях. Ось тільки ведучий не міг собі припустити, що у деяких людей з почуттям гумору непорядок, і вони сприймуть його слова як заклик до дії.

Коли ви будете дивитися онлайн фільм Грошова пастка 2016 хорошій якості HD 720p, то дізнаєтеся, що один глядач вклав усі свої заощадження в ту компанію, а вона зовсім скоро збанкрутувала. Тепер розлючений чоловік звинувачує у всьому Лі Гейтса і будь-що-будь, бажає йому помститися. Захопивши полонених в знімальному студії головного героя він починає вести своє шоу.

Режисер: Джоді Фостер
Актори: Катріна Балф, Джулія Робертс, Джанкарло Еспозіто, Джордж Клуні, Джек О’Коннелл, Домінік Вест, Олівія Луккарді, Грета Лі, Кондоль Рашад, Денніс Буцікаріс

загрузка...