загрузка...


Події фільму відбуваються в Гонконзі, куди прибувають під час відпустки для відпочинку старі друзі Лі і Картер, детективи за професією. Вони оглядають пам’ятки міста, як дізнаються про те, що на американське посольство скоєно напад. Результатом нападу стає стався там вибух, друзі приймають рішення посприяти колегам в проведенні розслідування злочину. Через деякий час їм вдається знайти зачіпку в цій непростій справі, ниточка веде до Ріки Тану, який колись служив в поліції, а нині є ватажком одного із злочинних організацій.

Однією зі спільників Ріки Тана є якась Ху Лі, на слід якої вдається вийти детективам. Однак вона виявляється спритнішою і виверткої, влаштовуючи хитру пастку, в яку потрапляють Лі і Картер. Наступні їх дії полегшуються появою нової співробітниці, яка спливає при дивних обставинах в особі секретного агента Ізабелли Моліною. Вона розповідає детективам про те, що все це справа тісно пов’язане з виробництвом фальшивої валюти.

Сліди цієї непростої справи через широкої підпільної мережі злочинного виробництва ведуть в Лос-Анджелес, куди друзі змушені відправитися, а потім продовжити погоню за злочинцями в Лас-Вегасі. Фільм Година пік 2 (2001) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бретт Ретнер
Актори: Джекі Чан, Кріс Такер, Джон Лоун, Чжан Цзиі, Розелин Санчез, Алан Кінг, Харріс Юлін, Кеннет Цан, Ліза ЛоЦіцеро, Мей Меланкон

загрузка...