загрузка...


Джунглі онлайн познайомить вас з Йоссі Гаснбергом, який незважаючи на свій досить юний вік зумів стати хорошим письменником. Щоб мати натхнення, наш герой активно подорожує по східним країнам. Тут він має можливість вивчити їх культуру, а також спостерігати неймовірно красиву природу. Для написання однієї зі своїх книг, молода людина планує відправитися в Болівію. Як вдасться дізнатися пізніше, в цій країні письменник зможе відкрити для себе багато нового! Подорожуючи, Йоссі знайомиться з молодим хлопцем з Австралії, якого звуть Карлом.

Він каже, що займається геологією. Дослідник розповів Гансберга про те, що існує таємне плем’я, що живе десь біля Амазонки. Юний письменник був дуже зацікавлений тими перспективами, які відкривалися перед ним. Трохи подумавши, він все-таки погоджується відправитися в захоплюючу подорож разом з новим товаришем. Чи сподобається Йоссі те, що йому належить побачити? Скоро про це зможемо дізнатися! Карл розповідає головному герою фільму Джунглі практично всі, що йому довелося дізнатися раніше. Також він розповість Йоссі про те, що плем’я, яке вони шукають, охороняють стародавні скарби. Природно, письменника така інформація підстьобувала ще сильніше. Мандрівникам доведеться пробиратися через густі ліси, в яких дуже багато небезпечних і голодних тварин. У будь-який момент можна зіткнутися з небезпечними комахами, один укус яких призведе до смерті. Фільм Джунглі (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Хлопці наймають місцевих робітників, щоб ті їх провели, але вони відмовляються йти далі, тому що впевнені, що духи не будуть від цього в захваті. Незважаючи ні на що, азартні друзі рухаються вперед. Головні дійові особи ще не знають, як багато небезпек їх чекає попереду!

Режисер: Грег Маклін
Актори: Деніел Редкліфф, Томас Кречман, Алекс Расселл, Яцек Коман, Лілі Салліван, Ясмін Кассім, Джоель Джексон, Періс Молетті, Джої Вієйра, Енджі Міллікен


Удалено по просьбе правообладателя

загрузка...