загрузка...


Рей з дружиною не дуже задоволені власним життям. Міська суєта, своїм тиском, псує хід їх відносин. Сприйняття навколишнього світ, здається їм неправильним. Щоб уникнути великих проблем в своєму стані, вони вирішують перебратися з густонаселеного міста, в далекі від цивілізації місця. Місцем для нового життя, вони вибрали один мотель. Його вони купили, щоб заснувати свою власну справу. Вся принадність цього місця була в його розташуванні. Адже він був фактично, посеред пустелі, де від великої кількості людей, вони страждати, точно не будуть.

Благо мотель їх варто на одній великій трасі, а з цього і проблем з клієнтами бути не повинно. Тільки ось очікування, куди краще ніж реальна картина світу. Нехай клієнти і йдуть рівномірним потоком, проблема їх знаходиться в самій будівлі. Вони виявляють в одному з номерів, подвійне дзеркало. Це відкриття, тягне за собою низку подій, що проливають світло на темне минуле цього місця. Проблему вирішить ремонт, але судячи з усього, лише на час. Одного разу, з будівлі мотелю, пропадає одна з клієнток. Звичайно ж, підозри лягають на власників.

Тільки ось, наступні події знімуть будь-які звинувачення, адже вони придбають важкий характер і будуть обіцяти куди більш тяжкі наслідки. Фільм Дзеркало (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тім Хантер
В ролях: Ніколас Кейдж, Робін Танні, Марк Блукас, Ерні Лайвлі, Жак Грей, Конуей, Білл Болендер, Kimmy Jimenez, Barry Jay Minoff, Джейсон К. Віксом

загрузка...