загрузка...


У центрі історії, варто звичайнісінька дівчина, що живе сірої і буденним життям в селянській родині. Живуть вони, на віддалі від будь-яких проявів цивілізації, в якомусь традиційному вигляді. Кожен день це робота, заради власного майбутнього. Забезпечення свого прожитку, це фактично єдина їхня турбота і обов’язок. Всі інші справи, звичайно ж відходять на другий план, що кілька і обтяжує дівчину. Адже вона прекрасно знає про навколишній і без сумнівів, цікавому світі.

Але так вже вийшло, що він закритий від неї, стіною нерозуміння батьків. Але це ще не проблема, адже незабаром, дівчину звинуватять в полюванні на особливо рідкісний вид орлів. Звичайно ж, вона знає що провини на ній немає, так як полюванням на заповідних тваринах не промишляє. І про цінності їх знає, побільше багатьох, а тому логічно передбачає про справу рук браконьєрів. Вибору у героїні немає, вона повинна вистежити винуватців і тим самим, досягти справедливості, а заодно очистити своє ім’я. Так і починається її власна історія, про особливе і складному пригоді, де на кону, буде стояти все.

І як виявиться, не дарма вона вплуталася в цю халепу, адже за вбивством орлів, ховається куди більш серйозний злочин і воно загрожує, великими проблемами. Фільм Дріб (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Михайло Ред
У ролях: Мері Джой Апостол, Ку Акіно, Джон Арсіл, Арнольд Рейес

загрузка...