загрузка...


Дівчина на ім’я Маккензі дуже багато часу приділяла роботі, вона намагалася зробити приголомшливу кар’єру, так як вважала, що це завдання було найголовнішим у житті, а коли у неї з’являлося зрідка трохи вільного часу, це дівчисько зустрічалася з хлопцями. Особисте життя героїні складалася не так добре, як їй би хотілося, але коли вона стала зустрічатися з Брендоном, то навіть почала думати, що з цього щось вийде, але, на жаль, Маккензі незабаром зрозуміла, що даремно тішила себе надіями, цей молода людина виявилася нічим не краще за інших хлопців. Так що вона розлучилася з ним і продовжила присвячувати час роботі.

Що стосується подружок, то у неї було дві подруги з коледжу, але вже давненько Маккензі з ними не спілкувалася, хоч і хотіла цього. З недавніх пір ця дівчина почала зустрічатися з Різом — впевнений у собі чоловік, який міг би весь свій час проводити з героїнею, але йому теж доводилося багато працювати, тому й доводилося цій людині узгоджувати розкладу як своє, так і Маккензі. А недавно він так втомився від цього, що зробив героїні пропозицію, попросивши її стати його дружиною. Він домовився з подругами Маккензі, розраховуючи на те, що ці дівчата влаштують Маккензі приголомшливий дівич-вечір, а потім Різ розпрощався з коханою. Подружки героїні були дуже раді її бачити, вони тут же почали ділитися новинами, а потім стали базікати про все на світі. Пізніше всі ці дівчата відправилися в клуб, де із задоволенням спостерігали за стриптизерами, а один з цих напівоголених чоловіків виявив інтерес до Маккензі. Весь цей час за Маккензі і її подругами спостерігав один чоловік, який робив фотографії, які пізніше планував використовувати дуже незвичайним чином. Фільм Дівич-вечір 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

А потім він подзвонив героїні і сказав, що їй треба робити в точності те, що він скаже. Якби ці дівчата відмовилися, в цьому випадку Ризу було б дуже погано. Брендон викрав Різа і обіцяв зробити йому боляче. Перша придумана Брендоном гра повинна була тривати 20 хвилин.

Режисер: Філіп Ганьон
В ролях: Маккензі Мозі, Джейкоб Блер, Hannah Anderson, Келлі Крюгер, Кетерін Баррелл, Коуді Рей Томпсон, Трістан Д. Лалла, Jennifer Garnett, Алекс Івановичі, James Milvain

загрузка...