загрузка...


Денис — самий звичайний міський хлопець, який заробляє собі на життя тим, що переганяє автомобілі з однієї точки в іншу. Одного разу йому дають чергове завдання. Шлях був неблизький, однак Денис все одно вирішив взятися за цю справу, так як гроші йому були дуже потрібні. Почався шлях так само, як і завжди. Однак незабаром з його машиною сталася непередбачена поломка, яка змусила його залишитися в невеликому селі для лагодження.

Денис ще не знає про те, що в цих краях живе злий чаклун, який заманює до себе заблукалих подорожніх і змушує їх платити чималу ціну за те, щоб тим вдалося звідси вибратися… Для Дениса ситуація склалася навіть гірше, ніж для решти, так як в нього закохалася дочка цього чаклуна. Попереду головного героя буде чекати справжній жах. Чи зможе він вибратися з цього села живим? Цей напружений трилер утримає вас біля екранів до самого останнього кадру. Вас чекає інтригуючий сюжет, а також несподівана розв’язка, яка вразить кожного. © kinogo-z720.ru

Відмінний зразок того, як за невелику суму можна зняти відмінне і якісне кіно. Так що не пропустіть цей український кінофільм, який виразно вартий уваги кожного. Фільм Чунгул (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 1080.

Режисер: В’ячеслав та Олександр Альошечкіни
В ролях: Богдан Юсипчук, Анна Гуляєва, Георгій Поволоцький, Віктор Демерташ

загрузка...