загрузка...


Дана кінострічка буде розповідати захоплюючу історію про життя проповідника Бреннана Меннінга, який знаходився на стадії розпаду власного шлюбу. Одного разу на шляху у головного героя зустрівся якийсь незнайомець, який погодився відвезти проповідника додому до Нового Орлеана, де йому необхідно було зробити все можливе, аби зберегти свою сім’ю. Даний фільм буде розповідати про деталі існування Бреннана, який за всю свою тривалу життя зміг багато чого досягти.

Чоловік досить талановита особистість, він прекрасний письменник, якому коли — то були відкриті всі дороги. Чоловікові довелося пережити безліч проблем і серйозних негараздів. Головний герой пройшов серйозну війну, і тепер він вважається ветераном, якому дивом вдалося вижити. Захоплююча стрічка наповнена дивними подіями з реального життя головного героя. Чоловік пережив чимало проблем і серйозних випробувань, які були послані йому долею. Фільм Бреннан (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Бреннан завжди сміливо і наполегливо йшов до здійснення своїх поставлених цілей, не переживаючи за небезпека. Непередбачувані вчинки головного героя кожен раз будуть інтригувати увагу глядача. Чи зможе чоловік зберегти власний шлюб?

Режисер: Девід Шульц
У ролях: Мел Фейр, Стівен Браун, Девід Шульц, Лаура Орріко, Тадеєв Адепойібі, Маріка Ван Кампен, Джим Герріті, Ти Едвардс, Б.Дж. Бейлс

загрузка...