загрузка...


Зроблено в Америці з красунчиком Томом Крузом у головній ролі, це трилер який розповідає про людину на ім’я Баррі Сил. Він був американським пілотом Боїнга 747, яким в 1966-му році було навіть менше 30 років. Баррі на той момент вважався наймолодшим льотчиком такого літака. У нього були великі амбіції, прагнення чогось ще досягти в житті, тому він намагався будувати свою кар’єру і бути кращим серед колег. Молода кров кипіла, тому не завжди Білл міг стримувати свої пориви і контролювати поведінку. У якийсь момент він припустився помилки, яка призвела до сумних для нього наслідків.

Герой фільму Зроблено в Америці втратив ліцензію, тому його кар’єра цивільного льотчика опинилася в небезпеці. Втім, це його не злякало і не зупинило в розвитку. Будучи людиною дуже підприємливим, Баррі знайшов для себе хороший канал отримання грошей. Правда, він не був законним, оскільки був пов’язаний з наркоторгівлею. Справа вся в тому, що головний герой вийшов на Меделлінскій наркокартель і досить швидко став його частиною. У той час між Штатами і Латинською Америкою був наркотрафік, в якому Сил став одним з важливих ланок, оскільки міг здійснювати перельоти з однієї точки в іншу, перевозячи «товар». За короткий час центральний персонаж картини Зроблено в Америці перетворився в дуже багатої людини, у якого почалося зовсім інше життя. Він став великим наркокурьером, але при цьому працював і на ЦРУ, для представників якого був важливим є питання впливу комуністів на людей в регіоні. Фільм Баррі Сіл: Король контрабанди 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

У житті Баррі з’явилися круті машини, великі гроші, красиві жінки і ризиковані операції. Все це було зроблено в Америці, а значить, найвищої якості, як і сам Баррі, який, здавалося, робив гроші просто з повітря. Фільм заснований на біографії льотчика Баррі Сила.

Режисер: Даг Лайман
В ролях: Коннор Тріннір, Ейпріл Біллінгслі, Джейма Мейс, Сара Райт, Калеб Лендрі Джонс, Хуан Гаспар, Донал Глісон, Джессі Племонс, Лола Керк, Том Круз

загрузка...