загрузка...


Зовсім небагато часу залишається до падіння Берлінської стіни. Ця подія цілком очікувано, адже його передумовами стали доленосні рішення. Жителі довколишніх країн сподіваються, що тепер їхнє життя зміниться в кращу сторону, адже нескінченна холодна війна не кращим чином позначилася на політичних і економічних відносинах країн. Тепер рівень взаєморозуміння повинен вирости, наддержави повинні зміцнити своє становище на світовому ринку. Але неабияке занепокоєння проявляє уряд. У різних куточках світу як і раніше працюють спецагенти, адже пильність не варто втрачати навіть в цьому випадку.

Агенти повинні проявляти максимальну відповідальність і повідомляти про найменші зміни, навіть якщо вони здаються незначними на тлі подій загальноєвропейського масштабу. Несподівано в Британії дізнаються про загибель співробітника MI6. Обставини його смерті вельми туманні й загадкові, а пізніше стає відомо про зникнення списку агентів, що працюють на уряди Східної і Західної Німеччини. Якщо цей список виявиться десь ще, то серйозного конфлікту між державами не уникнути. Терміново виправити ситуацію береться Лоррейн. Раніше дівчина співпрацювала з покійним, тому сподівається відшукати втрачений список, а піймання вбивці стане для неї справою честі. Про жіночої хитрості відомо багатьом, вона надбання інтелектуалів, завжди допоможе знайти вихід з будь-якої ситуації, якою б безвихідною вона не була. Магічні жіночі чари здатні по-різному впливати на чоловіків, але з давніх часів жінки вміло маніпулюють особинами сильної статі, домагаючись поставлених цілей.

Вони легко могли зруйнувати цілі міста, управляти імперіями і містами. Хороші шпигунки цінуються на вагу золота, адже тільки вони за короткий час можуть добути відомості, що цікавлять, розкрити секрети ворогів, тим самим переламавши хід подій в заданому напрямку. Фільм Атомна блондинка (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Девід Літч
В ролях: Едді Марсан, Деніел Бернхард, Джеймс МакЕвой, Білл Скарсгард, Шарліз Терон, Джеймс Фолкнер, Тобі Джонс, Софія Бутелла, Джон Гудман, Роланд Мюллер

загрузка...