загрузка...


У новому сезоні цього вельми популярного шоу творці проекту мають намір і далі продовжувати мотивувати людей, які страждають зайвою кількістю ваги до схуднення. Мотивація полягає в тому, що учасник переміг у проекті отримає не тільки підвищену самооцінку, поправить своє здоров’я, але і стане володарем значного грошового винагороди.

Отже, учасників розділять на дві команди по десять чоловік у кожній, потім протягом п’яти місяців, під наглядом тренерів і дієтологів, маючи в своєму повному розпорядженні найсучасніше спортивне обладнання вони будуть посилено займатися зганяючи зайві кілограми. Переможцем стане тільки один учасник, якому вдасться скинути найбільшу кількість зайвої ваги… Шоу «Зважені та щасливі» — це передача, яка присвячена проблемі зайвої ваги і ожиріння! Героїв шоу ділять на команди, з кожною з яких займаються професійні тренери та кращі дієтологи країни.

Учасники проходять через виснажливі фізичні випробування, жорсткі дієти, різні спокуси і контрольні зважування. Втративши за час проекту найбільшу вагу, стає переможцем і отримує грошовий приз. Телешоу Зважені та щасливі (7 сезон) 7 серія 2017 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: телеканал СТБ
Актори: Аніта Луценко, В’ячеслав Узелков, Марина Боржемская-Узєлкова


Удалено по просьбе правообладателя

загрузка...