загрузка...

zvezdy-pod-gipnozom
Після французьких глядачів, у нас також з’явилася можливість дивитися «Зірки під гіпнозом», в цьому заслуга Нового каналу. Олександр Педан і Володимир Єфімов в ефірі цього каналу будуть показувати розіграші зірок українського шоу-бізнесу, спортсменів та інших відомих людей. У будь-якій і найнесподіваніший момент для них, вони можуть виявитися під впливом гіпнозу, і ось тут вже над ними пожартують, побажанню гіпнотизера вони будуть витворяти найнеймовірніші і смішні речі. Радимо дивитися шоу «Зірки під гіпнозом», по істині унікальний проект і заслуговує вашої уваги.

Зірки зроблять те, що в нормальному стані ніколи б не зробили, але ці люди не соромляться бути смішними. Олександр Педан теж потрапив під гарячу руку гіпнотизера Володимира і став учасником розіграшу під гіпнозом. А ось як, Менталіст Єфімов пожартує над Сашею Педаном і його зоряними колегами дивіться онлайн в шоу «Зірки під гіпнозом». Рекомендуємо дивитися «Зірки під гіпнозом» в Україні. Гіпноз — одне із загадкових і інтригуючих явищ, словники та наукові книги трактують його, як стан, яке знаходиться на проміжній стадії між сном і неспанням, це своєрідне навіювання на свідомість людини. До сих пір між вченими ведуться суперечки щодо гіпнозу, незважаючи на те, що про нього стало відомо понад три тисячі років тому, його до кінця ще не вивчили. Застосовували гіпноз для лікування або для корисливих цілей. Але вперше у Франції використовували його в якості розваги та підняття настрою у відомому французькому телешоу.

Через деякий час Новий канал вирішив адаптувати цей формат під українського глядача, в якому українські зірки за власною згодою, візьмуть в ньому участь і виявляться в безпорадному безвольність, і будуть виконувати вказівки відомого Менталіст і гіпнотизера з Пітера, Володимира Єфімова. Він багато років займався вивченням цього явища і всього, що має до нього відношення. «Зірки під гіпнозом» дивіться онлайн, і ви побачите зірок в самих незвичайних і смішних ситуаціях. «Зірки під гіпнозом» — прем’єра на Новому каналі восени 2016 року.

Режисер: Ольга Чеснокова
Ведучі: Олександр Педан, Володимир Єфімов


Удалено по просьбе правообладателя

загрузка...