загрузка...


Новий сезон захоплюючого проекту таїть в собі багато секретів, цікаві подробиці і найнесподіваніші повороти долі всіх учасників. Творці унікального шоу вирішили не тільки розширити коло все людей, що можуть брати участь у проекті, а й дозволити їм вийти на абсолютно новий рівень в порівнянні з минулим сезоном. Унікальні конкурсанти дозволять вам не тільки побачити, скільки неймовірних людей є по всьому світу, але і постаратися усвідомити всю складність їх проблем.

Дівчина, що стала просто зіркою в соціальних мережах, з огляду на свою нереальну зовнішність або жертви жахливих автомобільних катастроф, теж мріють знайти свою другу половинку. Фотомодель без кінцівок, гей, що вирішив змінити орієнтацію і багато чого іншого чекає на глядачів в новому третьому сезоні шоу. Проект покликаний для того, щоб зламати всі стереотипи і показати людству, що дуже легко можна навіть з величезними недоліками знайти люблячого тебе людини. Чи зможуть керівники проекту звести героїв передачі на цей раз або у них будуть свої певні поразки і невдачі?

Кожен епізод буде відповідати сам на це питання і постарається вам показати максимум миттєвостей з життя того чи іншого учасника шоу. Телешоу Половинки (3 сезон) 2017 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Новий канал
Ведучі: Наталя Холоденко, Борис пахоля

загрузка...