загрузка...


На каналі «1 + 1» стартує новий телепроект — реаліті-шоу Модель XL, з героїнями великих фігур. Майбутні учасниці, з нестандартними формами, повинні бути готові, послати виклик настирливим стереотипам моди. У реаліті-шоу візьмуть участь 10 прекрасних дівчат з фігурою plus-size. Вони будуть боротися за головний приз — прохідний квиток в індустрію моди. Дівчата запропонують альтернативу стандартам модельного бізнесу, поїдять свою невпевненість і виконувати різноманітні завдання. Все це буде проходити під пильним і чуйним наглядом журі професіоналів.

Головні героїні повинні довести, що природна краса — це непросто струнке тіло, але ще і здоров’я, жіночність і самовпевненість. Щоп’ятниці новий випуск «Модель XL» на 1 + 1 дивитимуться понад мільйон телеглядачів, у нас можна переглянути передачу онлайн 24 години на добу, клікайте на Play на шоу у нас. Даний проект телеканалу «1 + 1» це український аналог німецького шоу «Curvy Supermodel». Дані шоу покликані розширювати рамки модельного бізнесу про поняттях краси, а так само намагатися боротися з поширеною на анорексію серед моделей. Телешоу Модель XL (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Дівчата великих розмірів набирають обертів, стаючи популярнішим і потихеньку відсувають на другий план звичні 90-60-90, це помітно, коли почнете дивитися шоу «Модель XL» онлайн. У телешоу зможуть брати участь будь-які дівчата з пишними формами. Вік може коливати між 18 і 32 роками. Для участі в кастингу, треба заповнити відповідну анкету на сайті на сайті каналу.

Режисер: 1 + 1
В ролях:

загрузка...