загрузка...


Телеканал СТБ любить радувати своїх телеглядачів, і тому для всіх шанувальників стояння на кухні біля плити він підготував нове дивовижне шоу «МастерШеф». Його головна мета — пошук дійсно талановитих людей в області кулінарної справи. Красу даного шоу в тому, що в ньому беруть участь самі різні люди, а серед їхніх страв майже кожен зможе знайти щось, що виявиться і йому під силу, так як страви в цій телепередачі готують зовсім вишукані.

При всьому бажанні, учасники «МастерШеф» не змогли б приготувати щось складне, що подають лише в ресторанах аристократам, тому що їм для цього не вистачить знань. Справа в тому, що учасники цього шоу є звичайними людьми, які ніколи не отримували освіту кухаря, їх стравами не насолоджувалися кулінарні критики, замість цього вони як правило готують для свого вузького кола сім’ї. Однак на цьому шоу вони отримають можливість підвищити свою кваліфікацію, так як в ньому так само братимуть участь і професійні кухарі. Так само учасникам підказують, як краще готувати і судді цього проекту.

В їх ролі виступатимуть вже знайомі глядачам Ектор Хіменес Браво і Микола Тищенко. Допомагати цим чоловікам в не легкому справі критика буде і жінка — Жанна Бадоєва, яка є провідною цього проекту. Телешоу МастерШеф (7 сезон) 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Потрапити на це шоу не легко, так як відбір проводитиметься з тисячею, але все ж збільшити свої шанси можна спробувавши переконати суддів у тому, що ви щиро бажаєте вдосконалювати свої навички і стати більш майстерним кулінаром.

Режисер: СТБ
Ведучі: Ектор Хіменес Браво, Тетяна Литвинова, Сергій Калінін, Микола Тищенко

загрузка...