загрузка...

masha-i-medved
Цей диво мультсеріал не залишить байдужим своїх глядачів, іскрометний гумор плюс неймовірні пригоди невгамовної Маші змусять Вас дивитися цей серіал знову і знову все серії поспіль, переймаючись при цьому, з посмішкою, до тих негараздів які припадають на частку бідного ведмедя. Якість же самого виконання мультика просто захоплює, воно значно перевершує інші вітчизняні аналоги, та й цілого ряду аналогічних, західних мультиплікаційних проектів є тут чому повчитися.

Цей чудовий мультсеріал з великою любов’ю і захопленням сідають дивитися всі вікові категорії людей поспіль, від малого — трьох, дев’яти років (на яких він спочатку і був розрахований) і до велика, включаючи літніх бабусь і дідусів. Це ідеальний мультик для сімейного перегляду, де діти зможуть дізнатися про нових героїв ще однією доброю, чарівної казки, а дорослі посміятися, від душі, над вже знайомими і так улюбленими персонажами. Незвичайні дії в цьому мультфільмі, розгортаються в звичайному часу наших днів, де тонко і з гумором обігрується різні комічні сцени, що відбуваються з героями в ситуаціях наближених до звичайного, повсякденного побуту.

У кожної з серій прекрасно передаються не тільки цікаві взаємини між дівчинкою і звіром, але і гармонійно поєднуючись, передається загальне сприйняття маленького чоловічка цього казкового, невідомому, але такого веселого світу тварин і людей. Серіал Маша і Ведмідь 1 сезон (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олег Кузовков, Денис Червяцов
Актори: Аліна Кукушкіна, Едуард Назаров, Борис Кутневіч

загрузка...