загрузка...

multserial-zvezdnaia-printsessa
Стар Батерфляй не є звичайною мешканкою Землі, вона прийшла з іншого виміру. У свої чотирнадцять років, героїня «Зоряна принцеса і сили зла» примудрилася отримати те, що сьогодні можна назвати смертельною зброєю: паличку для заклинань. Батьки розуміють, що це страшна небезпека, коли в руках підлітка чарівна паличка, але потрібно щось робити, щоб врятувати весь світ. Справа в тому, що Стар одного разу, чи не знищила всіх рідних і близьких, їй судилося здобути перемогу в конфлікті, проте все закінчилося з руйнуванням і жертвами.

Батерфляй відправиться на нашу територію, де їй належить впровадитися в сім’ю Діаз. Незабаром, вона познайомиться з членом сім’ї Марко, який допоможе знайти в собі необхідну кількість сил, битиметься з монстрами і просто відшукати всі таємниці минулого. Все навколо вважають, що Марко тихий і спокійний хлопчик, він не зможе заподіяти шкоду нікому навколо. Але дуже скоро їх думку має змінитися. Розуміючи, що потрібно виправити становище і здійснити стару мрію, хлопчина бажає негайно відправитися на пригоди, а його напарницею стає красуня Стар.

З якими небезпеками вони готові зіткнутися, до чого призведуть їх загадкові особистості, а найголовніше: чи виживуть вони? Мультфільм Зоряна принцеса і сили зла 2 сезон 2015 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Аарон Хеммерсли, П’єро Пилузо, Девід Вассон
Актори: Іден Шер, Адам МакАртур, Грей Гріффін, Алан Тьюдік, Daron Nefcy, Домінік Бисигнано, Джефф Беннетт, Фред Татаскьор, Еббі Елліотт, Марк Джальярди

загрузка...