загрузка...


Ця історія любові трапилася в Києві в епоху сміливих лицарів, прекрасних принцес і злих чарівників. Юна княгиня Людмила мріяла знайти свою справжню любов. У той же час її батько князь Володимир щороку змушував виходити заміж за вигідних йому кандидатів. Людмила веде щоденник, де записує гумористичні замітки про свої улюблені місця в Києві, описує, як тисячі років тому виглядали всесвітньо відомі Золоті ворота, церква Десятинна, вулиця Володимирська та інші пам’ятки; як змінився час і історія; і чому вони запам’ятовуються для неї.

Щоб провчити батька вона йде з дому і відправляється в подорож в пошуках свого коханого. Незабаром вона зустрічається Руслана, мандрівного художника який мріє стати лицарем. Юнак не здогадувався що Міла дочка короля. Вони закохуються одне в одного. Однак разом вони були недовго. Чорномор, злий чарівник, з’явився в чарівної бурі і вкрав Мілу прямо з обіймів Руслана. Мультфільм Викрадена принцеса: Руслан і Людмила (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Чарівник захотів використовувати чисту силу любові для своїх корисливих цілей. Без подальших роздумів Руслан мчить в гонитві за вкраденої принцесою, щоб подолати всі перешкоди і повернути кохану. Допоможуть лицареві його друзі: розумна птах і веселий хом’ячок. Мультфільм Вкрадена принцеса в черговий раз показує глядачеві, що добро перемагає зло, і що справжня любов сильніше магії.

Режисер: Олег Маламуж
Актори: Надія Дорофєєва, Олексій Завгородній, Євген Малуха, Сергій Притула, Юрій Горбунов, Олег Михайлюта, Микола Боклан, Маша Єфросиніна, Єгор Крутоголов, Євген Гашенко

загрузка...