загрузка...

smotret_onlajn_tri_bogatyrja_i_morskoj_car_2016Про історії російських богатирів складено чимало міфів. Нині юних кінолюбителів очікує ще одна. Зараз трьом богатирям доведеться зануритися в морську безодню, де їх противник буде більш могутнім і хитрим, ніж будь яка з попередніх. У вірності силачів князю київському відчувати сумнівів не доводиться, але великий князь регулярно потрапляє у всілякі історії. Однак йому на підмогу завжди поспішає істинний мерин Юлій.

Підводне держава приховує в собі велику кількість глибинних секретів і звичайному людині не посперечатися з мешканцями морських глибин. Однак князь не звичайний чоловік — він правитель, ось і вирішив він якось раз спуститися на морське дно. Тут він провів годину більше ніж плідно — очолив групу морських злочинців, хоч сам раніше не виділявся героїзмом і відвагою. Під впливом морських чар, він змінився, як і змінився його надійний супутник. Нині він перетворився в морського коника. Чи не забули в цій історії і про відважних дружин трьох силачів, яким самим часто доводилося виручати з будь-яких ситуацій своїх благовірних.

Але на цей раз, підтримка буде потрібно жінкам. Як з’ясувалося, жінки також потраплять під чари стихії морів і перетворяться в чарівних русалок. Цього силачі вже точно не чекали. Вони поспішають звільнити з морських глибин не тільки свого легковажного князя, а й своїх улюблених дружин. Мультфільм Три богатиря і Морський цар 2017 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Костянтин Феоктистов
Актори: Сергій Маковецький, Дмитро Висоцький, Олег Куликович, Валерій Соловйов, Дмитро Биковський, Олена Шульман, Лія Медведєва, Марія Цвєткова-Овсяннікова

загрузка...