загрузка...


Складно повірити, що звичайний будівельник може перекваліфікуватися на справжнього шукача пригод. Одного разу хлопець вирішив кардинальним чином змінити власне життя. Йому не подобалася його професія. Він просто кинув всі справи і поїхав в малознайому країну, а повернувся звідти вже зовсім іншою людиною. Тепер він активно займається пошуками старовинних речей, розкопки його шалено залучають. Він подорожує по різних країнах, знайомиться з цікавими людьми.

Йому подобається те, чим він займається. Правда, в один прекрасний момент йому доведеться зробити серйозний вибір. Заради прекрасної дівчини можна покинути улюблену справу. Тед намір зробити пропозицію чарівною Сарі. Прийшов час стати розсудливим. Чи зможе він приборкати свій невгамовний характер. Неможливо уявити, як він буде існувати в світі без загадок, різноманітних таємниць. Зрозуміло, наречена прийме будь-який вибір коханого. Зараз йому доведеться розгадати загадку царя Мідаса.

Неабиякі уми ламали голову над цією головоломкою. Лише головний герой цього мультфільму здатний пролити світло на давню, таємничу історію. Веселі, захоплюючі моменти нікого не залишать байдужим. Мультфільм Тед-мандрівник і таємниця царя Мідаса (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Дейвид Алонсо, Енріке Гато
Актори: Шланг Корбако, Тревор Білий, Адріана Угарт, Пепе Бельдеррама, Оскар Барберан, Мішель Хеннер, Мігель Анхель Дженнер, Луїс Посада

загрузка...