загрузка...


Відомий гонщик Блискавка Макквін встиг за своє коротке життя пройти через вогонь, воду і мідні труби. Він купався в променях заслуженої слави і тонув в захоплених криках шанувальників після чергової перемоги в гонках. Він знає, що таке заздрість конкурентів і підлість колег-спортсменів, які не бажають ділити перемогу з молодим і недосвідченим гонщиком. Але доля звела його з справжніми друзями, подарувавши можливість відчути на власній шкурі, що таке можливість жертвувати собою заради інтересів іншого.

Зрозуміти, що на світі існує не тільки перемога в змаганнях, а й щось більше, яке куди важливіше всіх чемпіонських титулів і позолочених кубків. Наприклад, дружба і любов. Разом зі своїм новим знайомим евакуатором Метром йому належить прийняти участь в шпигунських махінаціях і набратися необхідного життєвого досвіду. А в недалекому майбутньому Блискавку Макквіна чекає нова гонка, яка пройде на трасі номер 99, однієї з найпопулярніших в Сполучених Штатах. Невгамовної гоночної машинці доведеться зустрітися на змаганнях з уже улюбленим для багатьох шанувальників раритетним автомобілем Сітроен.

Головне, щоб Макквін не забував — перемога ще не все хороше, здатне відбутися з ним в житті. І коли женешся за черговою нагородою не варто дозволити азарту та бажання прийти першим витіснити на другий план вірних товаришів, які зробили все, щоб ти брав участь в чемпіонаті. Мультфільм Тачки 3 (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Брайан Фі
У ролях: Армі Хаммер, Оуен Вілсон, Бонні Хант, Тоні Шелуб, Пол Дулі, Чіч Марін, Крістель Алонзо, Кетрін Хелмонд, Ларрі-кабельник, Даррел Уалтріп

загрузка...