загрузка...


Колись життя Містера Виняткового була сповнена цікавими пригод і нескінченними переслідуваннями підступних лиходіїв, знищення яких було головним його завданням. Але після того, як останній ворог був переможений, необхідність в його суперсилою пропала і ось вже багато років він веде життя звичайної людини: колись відомий супергерой обзавівся великою родиною, кожен день ходить на роботу в офіс і проводить вихідні з улюбленими дітьми і дружиною.

Однак через багато років з’являється небезпечний лиходій, який хоче завдати шкоди Землі і помститися всім супергероїв, які колись встали на його шляху. Їм підготовлений хитромудрий план, який допоможе розквитатися з ворогами в найкоротші терміни і навіть захопити владу над планетою. Але лиходієві ще можна протистояти, і за це складна справа береться вся родина Містера Виняткового: вони мають намір спільними зусиллями захистити Землю і раз і назавжди покінчити з ворогом. Мультфільм Суперсімейка (2004) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Боротьба буде нелегкою і можливо це стане останнім вирішальним боєм, який доведеться дати Суперсімейці, але вони розуміють, що зараз саме від їх дій залежить доля всього людства. Але кому ж вдасться узяти гору в цій нерівній жорстокій сутичці?

Режисер: Бред Берд
У ролях: Крейг Т. Нельсон, Холлі Хантер, Семюел Л. Джексон, Джейсон Лі, Домінік Луї, Тедді Ньютон, Джин Сінсере, Ілай Фучіле, Маїв Ендрюс, Уоллес Шоун

загрузка...