загрузка...


Графа Дракули, як власнику елітного готелю для різноманітних монстрів, не склало особливих труднощів організувати для своєї єдиної дочки таку вамп-вечірку. Чудовиська з усіх куточків Землі стяглися в старовинний готичний замок, щоб відтягнутися по повній на карколомної і веселою вечірці. Вони й уявити собі не могли, що в цій богом забутій глушині може з’явитися казна-звідки взявся іноземний турист. Всюдисущий американець і тут примудрився дістатися до покинутого містечка, наплювавши на похмурі застереження жили по сусідству людей.

Спочатку непроханий гість прийняв гуляння за модну нині тематичну вечірку, на яку всі повинні заявитися в моторошних костюмах. Щось на кшталт всенародно улюбленого Хеллоуїна. Але правда виявилася куди страшніше, ніж він міг уявити собі в найсміливіших припущеннях. Після того, як хлопець, якого, до речі, звали Саймон Ван Хельсинг, вирішив стягнути моторошний костюмчик з якоїсь «вбраної» особи, його чекало страшне відкриття. Хоча, якщо розібратися, то не таке вже й страшне.

І сталося неймовірне. Молода людина і дочка Дракули полюбили один одного, як і герої безсмертної поеми Шекспіра. Закоханим належить дуже постаратися, щоб домогтися дозволу на прояв своїх почуттів. Мультфільм Монстри на канікулах (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Геннадій Тартаковський
У ролях: Адам Сендлер, Селена Гомес, Енді Семберг, Стів Бушемі, Кевін Джеймс, Девід Спейд, Френ Дрешер, Моллі Шеннон, Джон Ловіц, Луенелль і ін.

загрузка...