загрузка...

lego-betmen-v-osade
«LEGO Бетмен: В облозі» — повнометражний мультфільм про супергероя Бетмена, підкорила серця тисяч фанатів своєю мужністю і благородством. Людина летюча миша завжди працює сам наодинці з собою. Рятувати Готем від лиходіїв і підтримувати мир і порядок — ось його завдання. Він як символ справедливості завжди один. У нього немає друзів і товаришів, і тим більше напарника. Всю брудну роботу він робить сам.

Коли Бетмену в черговий раз прийшов лист з пропозицією від «Ліги справедливості» вступити в ряди супергероїв, його відповідь залишився незмінним. Ліга завжди брала відмова людини кажана НЕ всерйоз, але коли пропозиція стають нав’язливими, а позитивної відповіді немає, потрібно придумати нову стратегію. Допомога супергероїв з Ліги справедливості прийшла з несподіваного джерела. Лиходій ненавидить Бетмена і все, що пов’язано з героєм, вирішив викрасти всю лігу, члени якої стали для Бетмена як сім’я. Тепер Бетмену доведеться не солодко. Може, настав час, взяти до себе напарника і працювати з ним? Герой навіть не здогадується, хто викрав його друзів, як викрав і для яких страшних і незрозумілих цілей. Це повинен був бути дуже сильний противник.

До сутичці з таким, герой не готовий. Чи не краще кинути все, пустити на самоплив і будь, що буде? Чи зможе король кажанів здолати ворога і звільнити своїх друзів, або на цей раз ворог не по зубам символу справедливості Готема? Мультфільм LEGO Бетмен: В облозі 2014 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Рік Моралес
Актори: Ді Бредлі Бейкер, Трой Бейкер, Джон Ді Маджіо, Грей Гріффін, Том Кенні, Нолан Норт, Харі Пейтон, Джеймс Арнольд Тейлор, Пол Рубенс, Кевін Майкл Річардсон

загрузка...