загрузка...


Головний герой мультфільму «Емоджі муві» — один з жителів цікавого міста Текстополіса, де можливо практично все. Найцікавіше, що знаходиться цей світ всередині звичайних телефонів. Вони відповідають за якість відправлених смайлів в повідомленнях і завжди стежать, щоб кожен з них був високої якості. У всіх городян є своя емоція і вони повністю намагаються їй відповідати. Якось раз володар гаджета вирішує відправити сподобалася йому дівчинки нову емоцію.

На превеликий жаль для, головний герой, який повинен був красиво сфотографуватися для смс-повідомлення, в цей момент виявився абсолютно не підготовленим. Не припиняючи дивитися мультфільм «Емоджі фільм» онлайн, буде цікаво дізнатися, що в підсумку смайл відправився просто жахливий. Коли це повідомлення побачив власник, то прийняв рішення, що програма дала збій і, щоб надалі таке не повторилося, він повинен зайнятися її перевстановлення. Така новина означає тільки одне — крах міста Текстополіса. Мультфільм Емоджі муві (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 1080.

Герой розуміє, що вся вина в те, що трапилося лежить тільки на ньому і саме йому належить все повернути на колишні місця. Прихопивши з собою вірних друзів, емоція відправляється в шлях до далекої програмі, яка все може повернути назад. © kinogo-z720.ru

Режисер: Ентоні Леондіс
В ролях: ТіДжей Міллер, Анна Феріс, Патрік Стюарт, Дженніфер Кулідж, Джеймс Корден, Джейк Т. Остін

загрузка...