загрузка...


Ніколи не варто випробовувати свою долю на міцність. Зрозуміло, що якщо в твоїх їжакових судинах тече адреналіновий кров, то цей процес буде заводити свого правовласника в самі незвідані ситуації. Героєм барвистого мультфільму «Їжачок Боббі: Колючі пригоди» є, як зрозумів напевно кожен глядач, їжак по кличці Боббі. Сам герой не ставитися до тих ежам, який виповзають тільки в темний час доби і в надії нікого не зустріти, квапливо, с’ёжів голову в колючки, перебираються в потрібне їм місце.

Боббі відрізняється досить важким характером, він досить горда особа і дуже зарозуміла особистість, яка дотримується чужої думки і може легко зачепити кого-небудь своїм колючим словом. Веде він себе так, тому що вважає себе найсильнішим і розумним, що не завадило йому створити бунт в їжакових племені. І ось, в момент зустрічі його з пагумой, з якої відбулося чергове з’ясування стосунків, але, на цей раз, для Боббі його сутичка увінчалася невдачею. Сильна травма призводить до амнезії його пам’ять і життя їжачка тепер дуже змінюється. Мультфільм Їжачок Боббі: Колючі пригоди (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Не тямлячи свого минулого, і хто він такий, доля заносить його в голубиную зграю, в якій він знаходить кращого друга Хуей, з яким він навіть намагається навчитися літати. Вони потрапляють в найрізноманітніші пригоди, переповнені ризиком для життя. Саме такі життєві випробування формують в характері Боббі зовсім інші критерії ставлення до життя. © kinogo-z720.ru

Режисер: Хуана Цзяньмінь
Актори: Хуан Цзяньмин, Сяоюу Ву

загрузка...