загрузка...

film-zemlya-buduschego-2015
«Земля майбутнього» фантастичний фільм події, якого розгортаються паралельно в двох світах. Одна всесвіт це наш справжній світ, в якому ми з вами звикли жити, а друга це світ майбутнього який таємно існує поруч, але знають про нього лише обрані. Між цими двома світами існує тісний, нерозривний зв’язок і все, що б не відбувалося в сьогоденні, в будь-якому випадку відгукнеться в світі майбутнього.

Головною героїнею даного фільму є звичайна дівчина на ім’я Кейсі Ньютон, яка в силу свого непростого характеру постійно потрапляє в неприємні ситуації. Вона навіть і не підозрює про існування паралельного всесвіту і про те, що їй доведеться пережити.
Одного разу, дівчина знаходить дивний значок, який переносить її в новий світ. Кейсі дуже дивує сам факт існування цього дивного місця.

Що б детальніше дізнатися про те, з чим їй довелося зіткнутися, дівчина приходить за допомогою до геніального винахідника Френку Вокера, який, як виявилося, не з чуток знає про цей дивовижний світ. Більш того Уокера в минулому витурили за межі нової землі. Але чи буде він розповідати незнайомої дівчини те, що багато років зберігав у таємниці? Дивитися онлайн фільм Земля майбутнього в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Бред Берд
Актори: Брітт Робертсон, Джуді Грір, Джордж Клуні, Кетрін Хан, Х’ю Лорі, Локлін Манро, Кіген-Майкл Кі, Пірс Генон, Тім МакГроу, Пол МакДжілліон

загрузка...