загрузка...


Життя 12-річного нілас не найкраща, адже він довгі роки позбавлений власної матері. Так вже вийшло, що в давні часи, його батьки розійшлися і хлопчик залишився з власним батьком. Його життя не була поганою, але відсутність матері, це досить неприємний момент для будь-якої дитини. На щастя, це літо зможе змінити все, так як нілас має бути поїздка до Лапландії. Саме там його мати живе зі своєю новою сім’єю, з якої хлопчик і проведе все літо. Ось тільки як би він не чекав зустрічі зі своєю матір’ю, безліч нових людей, їх добре ставлення і місцеві порядки, змушують нілас замкнуться в собі.

Тільки його зведена сестра Сунна, може достукатися до дитини, витягаючи її повільно, з цієї ситуації. Адже на дворі літо, а це значить, їх чекає велика низка прогулянок, з невідомих для хлопчика просторах Лапландії. І нехай початок його літа було не найкращим, на увазі зустрічі з новими родичами. Далі все піде куди більш оптимальним чином, нілас нарешті зможе розслабитися і присвятити себе відпочинку в цьому чудовому краю оленярів.

Він і здогадатися не міг, що звичайна на вигляд поїздка до матері, виявиться самим неймовірною пригодою в його житті. І звичайно ж, за рахунок цього літо знайде особливе місце в його пам’яті. Фільм Хмарний хлопчик (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Meikeminne Clinckspoor
В ролях: Герт Ван Рампелберг, Сара Зоммерфельд, Міккель Гауп, Daan Roofthooft, Ayla Garen Audhild P. Nutti, Joakim Nils Tomas Tragardh

загрузка...