загрузка...


Таллула від природи володіє дивовижною пластичністю і граціозністю. Ось чому ще в дитинстві батько віддав дівчинку в секцію танців. Там вона швидко досягає вражаючих успіхів. Викладачі вважають, що їх обдарована вихованка може досягти ще більших висот, якщо вона не кине займатися танцями. Через низку обставин невелика сім’я змушена змінити місто проживання. Перший час на новому місці головна героїня відчуває себе не зовсім затишно. Вона вмовляє батька віддати її в місцеву танцювальну школу, оскільки Таллула хоче присвятити балету все своє життя.

Чоловік спостерігає її словами. Разом з дитиною він відправляється в розташовану неподалік від їхнього будинку секцію. Однак тут батька і її дочку чекає неприємний сюрприз. З якоїсь причини керівництво балетної школи не хоче брати здатну дівчинку на навчання. І все ж її батькові вдається наполягти на своєму. На наступний день головна героїня приступає до тренувань, відразу ж продемонструвавши всі свої таланти.

А незабаром вона дізнається про те, що в самий найближчий час їх трупі належить виступ на Національному конкурсі балету. І амбітна Таллула загоряється ідеєю здобути перемогу на цьому престижному змаганні. Фільм У тебе вийде, Туту! (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джеймс Браун
Актори: Стюарт Меннінг, Алі Бастіан, Аманда Холт, Анна Марія Еверетт, Kelly Sims, Робіна Карбон, Cleo Felstead, Gracie Egan, Дебора Рок, Джексон Кай

загрузка...