загрузка...


«Сам удома 2: Загублений у Нью-Йорку» 1992, вам належить познайомитися з сімейством МакКалістеров. У головних героїв жодного Різдва не минуло тихо і мирно, завжди відбуваються якісь пригоди. І як завжди в самому центрі всіх пригод виявляється, як правило, найменший — Кевін. Ви дізнаєтеся про продовження пригод, які почалися рік тому. Справа в тому, що батьки хлопця постаралися зробити все можливе, щоб не повторилося подій минулого року. Вони направляються до Філадельфії, але хлопчисько відстав від сім’ї в аеропорту і сіл не на той літак.

Перед Кевіном відкривається чудовий вид засніженого Нью-Йорка. Скориставшись кредитними картами батька і його грошима, головний герой зупиняється в найдорожчому готелі міста. Веселощі тільки починається і він планує погуляти на повну котушку. Дитина дуже кмітливий і без всяких проблем обводить навколо пальця співробітників готелю. До всіх неприємностей, бандити Марв і Гаррі, втекли з в’язниці і тепер планують пограбувати магазин дитячих іграшок, так як там величезна виручка, яка призначена дитячому будинку. Тепер тільки Кевіну вдасться зупинити злочинців і не зіпсувати Новий рік сиротам Нью-Йорка.

Чи впорається цього разу хлопчина зі злочинцями і знайде його сім’я? Чи зробить хлопець висновки з подій пригоди і як відреагують рідні на черговий подарунок від Кевіна? Фільм Сам удома 2: Загублений у Нью-Йорку (1992) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кріс Коламбус
У ролях: Маколей Калкін, Джо Пеші, Деніел Стерн, Тім Каррі, Кетрін О’Хара, Джон Херд, Бренда Фрікер, Едді Брекен, Роб Шнайдер, Дена Айві

загрузка...