загрузка...


У картині Роджера Камбла «Помста пухнастих» («Furry Vengeance») розповідається про зарозумілого підприємця Дена Сандерса, який починає реалізацію колосального проекту: в його інтересах побудувати місто прямо посеред Орегонської пустелі. Тиша і мальовничість цієї місцевості люто втрачається під тріскотнею землекопів і вантажних автомобілів. Але не все так просто! До відстоювання природи вдаються… тварини — пишні, довгошерсті, з гострими зубами і кігтями.

Їх помста не знатиме вибачення! Цей фільм відрізняється від деяких інших творів про тварин, тут вони не мають дару мови, глядач не може чути їх мили. Про їх планах можна зрозуміти з виразу обличчя, міміки і вставкам в стилі коміксів, які зображують те, що звір бачив на власні очі. Таким чином можна спостерігати поведінку, яке природно для цих звірків. Так само є забавні міміки деяких персонажів, які траплялися на виверти тварин.

Одним словом — це простенька сімейна комедія. Пропонується до перегляду, щоб перевести свою увагу з повсякденних справ і гарненько посміятися. Фільм Помста пухнастих (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роджер Камбл
Актори: Брендан Фрейзер, Рікі Гарсіа, Юджин сорбер, Джим Нортон, Брук Шилдс, Метт Прокоп, Біллі Буш, Кен Жонг, Анджела Кінсі

загрузка...