загрузка...

kavkazskaya-plennica-ili-novye-priklyucheniya-shurika-1966
Наївний і добродушний студент Шурик, який захоплюється фольклором, вирішує відправитися на Кавказ, щоб зібрати і вивчити безліч місцевих обрядів і традицій. Відразу ж після приїзду він випадково знайомиться з юною красунею Ніною, яка проводить літо у дядька Джабраила, який працює особистим водієм у місцевого завідувача райкомхозом Саахова. Вирушаючи збирати фольклор, Шурик не припускав, що на Кавказі однією з головних фольклорних особливостей є тости.

А вимовляти їх без вина ніхто не бажає. В результаті молодий хлопець, який не звик до такої кількості спиртного, влаштовує дебош на відкритті РАГСу і потрапляє в міліцію. На цьому ж заході товариш Саахов вперше зустрічає племінницю свого водія і вирішує, що вона стане для нього прекрасною дружиною. Він просто купує дівчину у свого водія за кілька десятків баранів. Однак змусити Ніну слухатися буде нелегко. І тоді Саахов вирішує залучити до справи наївного Шурика. Пообіцявши йому участь в традиційному для цих місць викрадення нареченої, Джебраіл знайомить його зі своїми подільниками — трійцею дрібних аферистів. Вони повинні будуть забрати у Шурика викрадену наречену.

Хлопця переконали, що Ніна сама бажає вийти заміж таким чином, а потім просто відправили в лікарню, пояснивши все приступом білої гарячки. Але Шурик, зрозумівши, що його обдурили, готовий на все, аби врятувати Ніну. Кіно Кавказька полонянка, або Нові пригоди Шурика дивіться безкоштовно.

Режисер: Леонід Гайдай
Актори: Олександр Дем’яненко, Наталія Варлей, Юрій Нікулін, Георгій Віцин, Євген Моргунов, Володимир Етуш, Фрунзик Мкртчян, Руслан Ахметов, Ніна Гребешкова, Михайло Глузський

загрузка...